loader image

Mycie kostki brukowej Warszawa

Czyścimy przy użyciu różnych technik wodnych, chemicznych i mechanicznych precyzjnie dobranych do czyszczonego materiału i warunków klienta.

Usuwamy wszelkie zabrudzenia: pobudowlane, resztki tynków i zapraw, zanieczyszczenia atmosferyczne, zanieczyszczenia komunikacyjne, plamy z tłuszczy, olejów i smarów. Zajmujemy się usuwaniem gumy do żucia, graffiti, powłok malarskich z farb olejnych i akrylowych, usuwaniem farb emulsyjnych. Usuwamy nietypowe zabrudzenia jak ślady bitumiczne, naloty, wykwity alg i porostów, różnego rodzaju osady i naloty. Usuwamy ślady z rdzy i zacieki metaliczne.

Czyszczenie i doczyszczanie powierzchni hal produkcyjnych i magazynowych, ciągów komunikacyjnych i zakładów z osadów, kurzu, olejów i smarów, rozlanych farb i śladów bitumicznych po oponach i kołach z tworzyw sztucznych, mycie fug i elementów kratownicowych.

Mycie, czyszczenie i doczyszczanie wszystkich powierzchni: kostki brukowej, kostki polbruk, kostki betonowej, kostki granitowej, bruku drewnianego, kamienia naturalnego, powierzchni z betonu, mycie posadzki z gresu i terakoty, czyszczenie płytek ceramicznych i gipsowych, lastriko ( lastryko, lastrico, terazzo )

Czyszczenie przestrzeni towarzyszących, centrów logistycznych, hal magazynowych i produkcyjnych, mycie ramp rozładunkowych, podjazdów, placów manewrowych, mycie parkingów i garaży.

import aut z usa